Promocje
Siatka Leśna L 160/23/15 + SKOBLE
Siatka Leśna L 160/23/15 + SKOBLE
306,00 zł 294,00 zł
szt.
Siatka Hodowlana Zgrzewana Ocynkowana 19x19x1,4mm
Siatka Hodowlana Zgrzewana Ocynkowana 19x19x1,4mm
369,00 zł 337,00 zł
szt.
Siatka hodowlana Izola Ocynk 13x0,7 mm
Siatka hodowlana Izola Ocynk 13x0,7 mm
366,50 zł 351,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Potrzebujesz siatki hodowlanej dla królików?
Potrzebujesz siatki hodowlanej dla królików?

Zapraszamy na wygodne zakupy online. Kupujesz prosto od producenta! W gratisie - gwarancja najwyższej jakości, niskie ceny i szybka wysyłka. Proponujemy trwałe siatki hodowlane o różnej grubości drutu i wielkości oczek. Idealne na ogrodzenia, wybiegi lub klatki i woliery dla drobiu i małych zwierząt.

Wszystkie pomieszczenia inwentarskie wymagają odpowiedniej ochrony. W roli zabezpieczeń znakomicie sprawdzają się siatki zgrzewane hodowlane. Wykonuje się z nich ogrodzenia dla drobiu i małych zwierząt (króliki, kury, kaczki, gęsi, indyki, perliczki itd.). Firma Siatpol od wielu lat jest producentem siatek hodowlanych. Nasze wyroby cieszą się dużą popularnością wśród rolników i osób zajmujących się np. hodowlą ptaków ozdobnych. Oferujemy je w wersji ocynowanej oraz ocynkowanej i powleczonej PCV. Dzięki tym ochronnym warstwom siatki nie ulegają korozji i są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne.

Jakie funkcje spełnia siatka hodowlana?

  • jest skutecznym, ekonomicznym i prostym w montażu ogrodzeniem,
  • zabezpiecza hodowane zwierzęta przed drapieżnikami (np. lisami, jastrzębiami i gryzoniami),
  • pełni rolę wybiegu, wykluczając jednocześnie możliwość ucieczki zwierząt.

Rodzaje siatek hodowlanych:

1. Siatka hodowlana zgrzewana.

Ten typ siatki posiada połączone ze sobą na stałe oczka (zgrzane) w kształcie kwadratów lub prostokątów. Siatki zgrzewane są sztywne i odporne na uderzenia. Ponadto wyróżnia je duża trwałość i estetyka. Idealnie nadają się na woliery dla kur, kaczek, gęsi, indyków, perliczek i ptaków ozdobnych.  Stosuje się je także jako element pokrycia bocznego i wierzchniego dla królików i innych gryzoni.

2. Siatka hodowlana sześciokątna.

Inny, popularny rodzaj siatek hodowlanych to siatki heksagonalne (sześciokątne). Ich produkcja polega na splataniu siatki w sześciokątne oczka z drutu ocynkowanego, a następnie ponownym cynkowaniu. Dzięki temu sploty zachowują dużą sprężystość oraz wytrzymałość mechaniczną. Siatki hodowlane wykorzystywane są do produkcji klatek i kojców oraz budowy ogrodzeń inwentarskich. Służą też do ochrony zasiewów, młodych roślin, drzew i krzewów przed szkodnikami. Stosuje się je także do osłony maszyn i urządzeń oraz wzmocnienia tynków gipsowych i cementowo-wapiennych.

Zainspiruj się – woliera w ogrodzie.

Elegancka woliera to jeden z najciekawszych i najmodniejszych pomysłów na architekturę w ogrodzie. W zależności od upodobań hodować możemy zarówno drób, jak i ptaki ozdobne czy łowne.

Kluczową rolę przy budowaniu woliery spełnia rodzaj siatki hodowlanej, a ściślej średnica jej oczek. Maksymalne rozmiary wynoszą 25x25 mm. W przypadku zagrożenia ze strony gryzoni należy zastosować mniejsze oczka – np. o średnicy 13x13 mm lub 10x10 mm. Kolejna ważna rzecz to rozmiary woliery. Klatka musi zapewniać zwierzętom wygodę i swobodę ruchu. Przyjmuje się, że wielkość ok. 10-12 mkw. jest optymalna dla kilku ptaków, np. kur. W przypadku hodowli ptaków latających (np. gołębi) woliera powinna mieć co najmniej 250 cm wysokości, aby nie ograniczać im możliwości lotu.

Ogrodzenie w dobrej cenie!

Konstrukcje z siatek do hodowli wyróżnia skuteczność, łatwość wykonania i ekonomiczna cena. Dzięki nim zwierzęta hodowlane są odpowiednio zabezpieczone, a my odzyskujemy spokój ducha. Zachęcamy do sprawdzenia oferty siatek zgrzewanych w naszym sklepie internetowym. Proponujemy solidne wyroby prosto od producenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl