Produkt dnia
Siatka Leśna L 160/23/30 + SKOBLE
Siatka Leśna L 160/23/30 + SKOBLE

228,00 zł

szt.
Siatka Leśna L  120/9/15
Siatka Leśna L 120/9/15

134,00 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Potrzebujesz siatki hodowlanej dla królików?
Potrzebujesz siatki hodowlanej dla królików?

Zapraszamy na wygodne zakupy online. Kupujesz prosto od producenta! W gratisie - gwarancja najwyższej jakości, niskie ceny i szybka wysyłka. Proponujemy trwałe siatki hodowlane o różnej grubości drutu i wielkości oczek. Idealne na ogrodzenia, wybiegi lub klatki i woliery dla drobiu i małych zwierząt.

Wszystkie pomieszczenia inwentarskie wymagają odpowiedniej ochrony. W roli zabezpieczeń znakomicie sprawdzają się siatki zgrzewane hodowlane. Wykonuje się z nich ogrodzenia dla drobiu i małych zwierząt (króliki, kury, kaczki, gęsi, indyki, perliczki itd.). Firma Siatpol od wielu lat jest producentem siatek hodowlanych. Nasze wyroby cieszą się dużą popularnością wśród rolników i osób zajmujących się np. hodowlą ptaków ozdobnych. Oferujemy je w wersji ocynowanej oraz ocynkowanej i powleczonej PCV. Dzięki tym ochronnym warstwom siatki nie ulegają korozji i są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne.

Jakie funkcje spełnia siatka hodowlana?

  • jest skutecznym, ekonomicznym i prostym w montażu ogrodzeniem,
  • zabezpiecza hodowane zwierzęta przed drapieżnikami (np. lisami, jastrzębiami i gryzoniami),
  • pełni rolę wybiegu, wykluczając jednocześnie możliwość ucieczki zwierząt.

Rodzaje siatek hodowlanych:

1. Siatka hodowlana zgrzewana.

Ten typ siatki posiada połączone ze sobą na stałe oczka (zgrzane) w kształcie kwadratów lub prostokątów. Siatki zgrzewane są sztywne i odporne na uderzenia. Ponadto wyróżnia je duża trwałość i estetyka. Idealnie nadają się na woliery dla kur, kaczek, gęsi, indyków, perliczek i ptaków ozdobnych.  Stosuje się je także jako element pokrycia bocznego i wierzchniego dla królików i innych gryzoni.

2. Siatka hodowlana sześciokątna.

Inny, popularny rodzaj siatek hodowlanych to siatki heksagonalne (sześciokątne). Ich produkcja polega na splataniu siatki w sześciokątne oczka z drutu ocynkowanego, a następnie ponownym cynkowaniu. Dzięki temu sploty zachowują dużą sprężystość oraz wytrzymałość mechaniczną. Siatki hodowlane wykorzystywane są do produkcji klatek i kojców oraz budowy ogrodzeń inwentarskich. Służą też do ochrony zasiewów, młodych roślin, drzew i krzewów przed szkodnikami. Stosuje się je także do osłony maszyn i urządzeń oraz wzmocnienia tynków gipsowych i cementowo-wapiennych.

Zainspiruj się – woliera w ogrodzie.

Elegancka woliera to jeden z najciekawszych i najmodniejszych pomysłów na architekturę w ogrodzie. W zależności od upodobań hodować możemy zarówno drób, jak i ptaki ozdobne czy łowne.

Kluczową rolę przy budowaniu woliery spełnia rodzaj siatki hodowlanej, a ściślej średnica jej oczek. Maksymalne rozmiary wynoszą 25x25 mm. W przypadku zagrożenia ze strony gryzoni należy zastosować mniejsze oczka – np. o średnicy 13x13 mm lub 10x10 mm. Kolejna ważna rzecz to rozmiary woliery. Klatka musi zapewniać zwierzętom wygodę i swobodę ruchu. Przyjmuje się, że wielkość ok. 10-12 mkw. jest optymalna dla kilku ptaków, np. kur. W przypadku hodowli ptaków latających (np. gołębi) woliera powinna mieć co najmniej 250 cm wysokości, aby nie ograniczać im możliwości lotu.

Ogrodzenie w dobrej cenie!

Konstrukcje z siatek do hodowli wyróżnia skuteczność, łatwość wykonania i ekonomiczna cena. Dzięki nim zwierzęta hodowlane są odpowiednio zabezpieczone, a my odzyskujemy spokój ducha. Zachęcamy do sprawdzenia oferty siatek zgrzewanych w naszym sklepie internetowym. Proponujemy solidne wyroby prosto od producenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl