Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Gdzie sprawdzają się siatki leśne?
Siatka-lesna-gdzie-uzywac

Szukasz siatki leśnej na dziki lub sarny? A może Twoją uprawę czy posesję niszczą drobne zwierzęta – zające, lisy lub bobry? U nas na pewno znajdziesz ogrodzenie, dzięki któremu zabezpieczysz teren i pozbędziesz się zmartwień.

Siatka leśna jako ochrona obszarów leśnych i rolnych.

Jak wskazuje nazwa siatka leśna służy przede wszystkim do ochrony młodych lasów i upraw rolnych przed dziką zwierzyną. Podczas wyboru siatki należy uwzględnić te gatunki zwierząt, które wyrządzają największe szkody. Jeśli działka jest świeżym nabytkiem i nie znamy potencjalnych zagrożeń, wiedzę na ten temat możemy uzyskać np. w miejscowym nadleśnictwie. Przemyślana decyzja zapewnia skuteczność i pozwala ograniczyć koszty ogrodzenia. Jeżeli na danym obszarze grasują dziki potrzebna będzie mocna bariera, odporna na ataki i uderzenia. Polecamy np. siatki leśne typu M o parametrach 125/13/30 lub 160/15/30. Gdy zniszczeń dokonuje drobna zwierzyna, lepszym wyborem będą modele z zagęszczonymi od dołu oczka. Siatka leśna na zające i lisy w naszym sklepie to m.in. siatka typu L 100/18/15 czy 125/15/30. Oferujemy wiele wariantów i chętnie doradzamy, który typ będzie najbardziej odpowiedni. Rodzaj siatki leśnej dobieramy zawsze pod kątem konkretnych potrzeb.

Tanie ogrodzenie gospodarcze.

Szybkie w montażu i tanie siatki leśne typu L sprawdzają się idealnie w roli ogrodzeń gospodarczych i tymczasowych. Stosuje się je do wyznaczania pastwisk czy sezonowych wybiegów dla zwierząt np. koni. Konstrukcja z siatki uniemożliwia ucieczkę zwierzętom hodowlanym. Jednocześnie blokuje dostęp dzikiej zwierzynie i bezpańskim psom.

Zabezpieczenie przed kradzieżą.

Siatka leśna często używana jest także do grodzenia działek i placów budowy. Każde ogrodzenie można sforsować, jednak złodzieje często rezygnują z kradzieży, jeśli wiąże się ona z dużym wysiłkiem, hałasem itp. Poza tym na placach budowlanych znajdują się różne materiały i narzędzia. Jeśli trafią w niepowołane ręce może dojść do groźnego wypadku, za który odpowiadać będzie właściciel terenu. Warto więc zdecydować się na ogrodzenie z siatki leśnej i ograniczyć wstęp wszystkim nieproszonym gościom.

Siatki leśne do grodzenia dużych terenów.

Zakup siatki leśnej jest doskonałym rozwiązaniem, gdy stajemy przed koniecznością ogrodzenia dużych obszarów. Siatki leśne są tanie i wytrzymałe, nie generują dużych kosztów eksploatacyjnych. Dopasowane do warunków w terenie i prawidłowo zamontowane będą służyć przez długi czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl